Žije PR BF2 ?

2 posts / 0 new
Poslední
Shontak17
Obrázek uživatele Shontak17
Žije PR BF2 ?

Zdravím všechny bojovníky,

chtěl bych se zeptat jak to u Vás v clanu vypadá s aktivními hráči PR BFka a s PR komunitou obecně. Kdysi dávno jsem hrával, ale je to cca 6 let zpět a předpokládám tedy že se toho od té doby hodně změnilo. Překvapilo mě že je PR zdarma což je určitě pro nové hráče zajímavé lákadlo, proto se ptám, jak to v současné době vypadá ? Servery jsou plné nebo zejí prázdnotou ? Fungují ještě nějaké clany, probíhají clanwary ? Rád bych se k PR zase vrátil ale nechci hrát na serveru s 20 lidmi... Tak snad zde vyslechnu dobré zprávy :)

BigBang
Obrázek uživatele BigBang

Čus, servery bývají tak 2, 3 plné, tzn. 100 lidí o víkendech určitě. My se scházíme tak porůznu. Většinou taky ty víkendy a k tomu snad i ve středu? Já běžně příjdu zahrát občas, nepravidelně. Určitě ti poradím sledovat mumble, připojit se do „zahrál bych“ a on se většinou někdo najde ;) Sem do fóra moc lidi nechoděj, tak se nediv, že tvůj dotaz zůstal tak dlouho nezodpovězen.

Clany nějaké fungují, ale spíš na bázi kamarádů, co si jdou spolu zahrát apod. než to co bylo před časem a na co si možná pamatuješ. Jinak ohledně CW teď, tak snad se něco chystá jsem včera zaslech, ale nikdo nic dalšího nevěděl :D