Falklandy jsou tady!!

Jak už bylo oznámeno minulý pátek, Project Reality: BF2 Falklands (PR:F) je addon, který přináší neslavnou válku o Falklandy z roku 1982 do Project Reality: BF2 v0.97 modification. Byli jsme odhodláni zůstat historicky přesní a zároveň vám přinést teamově orientovanou gameplay a vysokou kvalitu, která se od PR teamu očekává.


Stáhněte si Project Reality: BF2 Falklands v0.1 Addon zde

PR:BF2 Falklands addon je jenom DLC a jeho stažení je dobrovolné, nicméně díky množství serverů, na kterých tento addon beží, doporučujeme jeho instalaci. Vyhnete se tak problémům na serverech, kde jsou maplisty, ve kterých jsou zařazeny mapy z tohoto addonu. Pro instalaci PR:F je nutné mít nainstalovaný Project Reality: BF2 v0.97

Novinky a změny

Project Reality: BF2 Falklands addon obsahuje velké množství nových vychytávek a v balení jsou dvě nové frakce spolu se 17 novými zbraněmi a 12 novými vozidly. Mapa Falkland poskytuje skvělý terén pro pozemní bitvy i vzdušné bitvy a přináší ohromnou hrací plochu (8km x 8km), která nabízí nekonečné hodiny realistické a týmově orientované gameplaye.


I přesto, že se jedná o první verzi, obsahuje tento addon velké množství vylepšení herních změn včetně vylepšené fyziky pro stíhačky, změny v přesnosti zbraní a další! Úplný a obsáhlý seznam naleznete v následujícím vláknu fóra:

Kompletní seznam vylepšení pro Project Reality: BF2 Falklands v0.1 Addon

Project Reality Support

Pokud se při instalaci nebo hraní PR:F setkáte s problémy, prosím prohlédněte si Mod Support forum. Pokud váš problém ještě nebyl ohlášen někým jiným, nestyďte se založit nové téma a požádat o pomoc. Ze všech sil se budeme snažit najít řešení pro Váš problém, ale nemůžeme udělat nic, pokud nás o pomoc nejdříve nepožádáte.


Doufáme, že si Project Reality: BF2 Falklands addon všichni užijete! Kdykoliv se můžete připojit na náš IRC kanál nebo navštívit veřejně přístupné forum a diskutovat o této a jiných novinkách. Také nás sledujte na našich sociálních stránkách a nechte se zásobovat aktuálními informacemi ze světa Project Relity. Na viděnou na bojišti!

Become a Fan on Facebook | Follow Us on Twitter | Subscribe to Our YouTube Channel

- Project Reality Team


Tento článek je pouhým překladem a originální příspěvek lze nalézt na realitymod.com/forum

Přidat komentář